Az idei év diák versenyei kiemelkedően jól sikerültek számunkra! Főként az iskola fekvenyomó csapatát emelném ki, hiszen ebben a versenyszámban országos versenyt nyertünk.

Az első forduló, a megyei fekvenyomó döntő Hódmezővásárhelyen zajlott, amelyen kiemelkedő eredményt értünk el. Lázár Dominik és Kolompár Krisztián (más-más súlycsoportban) megyei első helyezett,   Vinkó Gábor pedig második lett.

Ezzel az eredménnyel diákjaink kvalifikálták magukat az országos döntőre, amely Encsen került megrendezésre. A döntőben kiválóan versenyezve Lázár Dominik Országos bajnoki címet szerzett, Vinkó Gábor pedig második helyezést ért el. Sajnos Kolompár Krisztián betegség miatt nem tudott szerepelni, pedig aranyéremre volt esélyes.

Sikereink azonban ezekkel az eredményekkel még korántsem fejeződtek be, hiszen következett a megyei atlétikai döntő Kecskeméten, ahol diákjaink további fantasztikus eredményeket produkáltak. Nem kevesebb, mint 10 éremmel térhettünk haza. Ebből 3 arany, 4 ezüst és 3 bronzérem.

Gerelydobásban

1. Hajdú Patrik,

2. Kovács Patrik,

3. Magyar Martin,

1. Kis Péter (fiatalabb korosztály)

Diszkoszvetésben

1. Göllény Róbert,

2. Magyar Martin,

3. Kovács Patrik

Magasugrás

2. Magyar Martin,

3. Hajdú Patrik,

2. Kis Péter (fiatalabb korosztály)

Az elért eredményekhez gratulálunk versenyzőinknek és felkészítő tanáruknak Ifj. Haász László testnevelőnek.