Osztályaink és osztályfőnökeink

2018/19

Osztály Osztálylétszám Osztályfőnök
9a 24 fő Boros Dénes
9b 27 fő Varga Ferenc
9c 24 fő Juhász Zoltán
9k 38 fő Juhász János
10a 29 fő Zámbó Gábor
10b 18 fő Királyné Kalamár Zsófia
10c 31 fő Éder János
10k 23 fő Fodor Zita
11a 23 fő Fenyvesi Petra
11b 19 fő Varga Judit
11c 26 fő Horváth László
11k 31 fő Jóba Andrea
12k 14 fő Sári Éva
12e 15 fő Berta László
12a 18 fő Szakál László
13t 28 fő Kasziba Gábor
12l 2 éves érettségi felk. 24 fő Csimáné Balázs Zsuzsanna
13l 2 éves érettségi felk. 10 fő  
2017/2018 tanév      
Osztály Osztályfőnök Szakképesítés Tanulói létszám
9.a Zámbó Gábor Mezőgazdasági gépész 34
9.b Királyné Kalamár Zsófia Gazda/Családi gazdálkodó 26
9.c Éder János Mezőgazdasági gépész 33
9.k Fodor Zita Szakgimnázium (Mezőgazdasági gépész ágazat és mezőgazdaság ágazat 23
10.a Fenyvesi Petra Mezőgazdasági gépész 26
10.b Varga Judit Gazda/Mezőgazdasági gazdaasszony, falusi vendéglátó 24
10.c Horváth László Mezőgazdasági gépész 26
10.k Nagy Béláné Szakgimnázium (Mezőgazdasági gépész ágazat és mezőgazdaság ágazat 35
11.a Boros Dénes Mezőgazdasági gépész 26
11.b Csimáné Balázs Zsuzsanna Gazda/Mezőgazdasági gazdaasszony, falusi vendéglátó 25
11.c Varga Ferenc Mezőgazdasági gépész 21
11.k Sári Éva Szakközépiskola (Mezőgazdasági gépész ágazat) 14
11.e Berta László Szakközépiskola(Mezőgazdaság ágazat) 16
12.a Taskovics Tibor Mezőgazdasági gépjavító 14
12.k Juhász János Szakközépiskola (Mezőgazdasági gépész ágazat és mezőgazdaság ágazat) 28
13.b Molnár Gáborné Érettségi felkészítő, 2 éves 9
13.t Kasziba Gábor Mezőgazdasági gépésztechnikus 17
14.t Juhász Zoltán Mezőgazdasági gépésztechnikus 19
12.f   2 éves érettségire történő felkészítő  18
2016 / 2017    
Osztály Osztályfőnök Szakképesítés Tanulói létszám
9A Fenyvesi Petra Mezőgazdasági gépész 33
10A Boros Dénes Mezőgazdasági gépész 27
11A Éder János Mezőgazdasági gépész 23
9B Varga Judit Gazda 3 éves / Mg.i gazdaasszony, falusi vendéglátó 27
10B Csimáné Balázs Zsuzsanna Gazda, Mezőgazdasági gazdaasszony, falusi vendéglátó 3 éves 32
11B Zámbó Gábor Gazda / Mezőgazdasági gazdasszony 30
12B Molnár Gáborné Érettségi felkészítő, 2 éves 17
9C Hardi István Mezőgazdasági gépész 32
10C Varga Ferenc Mezőgazdasági gépész 22
11C Haász László Mezőgazdasági gépész 22
12A Taskovics Tibor Mezőgazdasági gépjavító 17
9K Nagy Béláné Szakgimnázum (Mezőgazdasági gépész és mezőgazdaság ágazat) 33
10K Sári Éva Szakközépiskola (Mezőgazdasági gépész ágazat) 17
10E Berta László Szakközépiskola (Mezőgazfaság ágazat) 19
11K Juhász János Szakközépiskola (Mezőgazdasági gépész és mezőgazdaság ágazat 30
12K Fodor Zita Szakközépiskola (Mezőgazdasági gépész ágazat) 29
13T Juhász Zoltán Mezőgazdasági gépésztechnikus 19
14T Kasziba Gábor Mezőgazdasági gépésztechnikus 20

2015 / 2016

   
Osztály Osztályfőnök Szakképesítés Tanulói létszám
9A Boros Dénes Mezőgazdasági gépész 33
10A Éder János Mezőgazdasági gépész 22
11A Bényi István Mezőgazdasági gépész 21
9B Boros Gáborné Gazda 3 éves / Mg.i gazdaasszony, falusi vendéglátó 34
10Bf Csimáné Balázs Zsuzsanna Mezőgazdasági gazdasszony, falusi vendéglátó 13
10Bg Zámbó Gábor Gazda 22
11B Juhász János Gazda / Mezőgazdasági gazdasszony 17
12B Varga Judit Gazda / Panziós, falusi vendéglátó 23
9C Varga Ferenc Mezőgazdasági gépész 25
10C Kozma Krisztina Mezőgazdasági gépész 21
11C Faddi Tibor Mezőgazdasági gépész 17
12A Taskovics Tibor Mezőgazdasági gépjavító 18
       
9K Sári Éva Szakközépiskola (Mezőgazdasági gépésztechnikus) 18
10K Maráczi Mónika Szakközépiskola (mezőgazdasági gépésztechnikus) 34
11K Molnár Gáborné Szakközépiskola 28
12K Nagy Béláné Szakközépiskola 21
9E Berta László Szakközépiskola (állattenyésztő és állategészségügyi technikus) 21
       
13T Kasziba Gábor Mezőgazdasági gépésztechnikus 21
14T Juhász Zoltán Mezőgazdasági gépésztechnikus 18
      427
       
2014 / 2015    
Osztály Osztályfőnök Szakképesítés Tanulói létszám
9A Éder János Mezőgazdasági gépész 24
10A Bényi István Mezőgazdasági gépész 21
11A Zámbó Gábor Növénytermesztési gépüzemeltető, gépkarbantartó 20
9Bf Csimáné Balázs Zsuzsanna Mezőgazdasági gazdasszony 16
9Bg Sári Éva Gazda 23
10B Juhász János Gazda/Mezőgazdasági gazdasszony 20
11B Varga Judit Gazda/Panziós, falusi vendéglátó 25
12B Fenyvesi Petra Gazda/Panziós, falusi vendéglátó 23
9C Kozma Krisztina Mezőgazdasági gépész 23
10C Faddi Tibor Mezőgazdasági gépész 18
11C Varga Ferenc Növénytermesztési gépüzemeltető, gépkarbantartó 20
12D Taskovics Tibor Mezőgazdasági gépjavító 16
       
9K Maráczi Mónika Szakközépiskola (mezőgazdasági gépésztechnikus) 28
10K Molnár Gáborné Szakközépiskola 31
11K Nagy Béláné Szakközépiskola 22
12K Zlatics László Szakközépiskola 28
9E Berta László Szakközépiskola (állategészségügyi technikus) 22
       
13T Juhász Zoltán Mezőgazdasági gépésztechnikus 19
14T Kasziba Gábor Mezőgazdasági gépésztechnikus 22
      421
       
2013 / 2014    
Osztály Osztályfőnök Szakképesítés Tanulói létszám
9A Bényi István Mezőgazdasági gépész 23
9B Juhász János Gazda/Mezőgazdasági gazdasszony 30
9C Faddi Tibor Mezőgazdasági gépész 23
10A Zámbó Gábor Növénytermesztési gépüzemeltető, gépkarbantartó 24
10B Varga Judit Gazda/Panziós, falusi vendéglátó 23
10C Varga Ferenc Növénytermesztési gépüzemeltető, gépkarbantartó 22
11A Éder János Növénytermesztési gépüzemeltető, gépkarbantartó 20
11B f+g Fenyvesi Petra Gazda/Panziós, falusi vendéglátó 27
12B f+g Hornyákné Doszpod Edit Gazda/ Panziós, falusi vendéglátó 18
12D Taskovics Tibor Mezőgazdasági gépjavító 19
       
9K Fodor Zita Szakközépiskola 35
10K Nagy Béláné Szakközépiskola 18
11K Zlatics László Szakközépiskola 28
12K Berta László Szakközépiskola 20
       
13T Kasziba Gábor Mezőgazdasági gépésztechnikus 23
14T Juhász Zoltán Mezőgazdaségi gépésztechnikus 23
      376